Zkušenosti s Bohemia Energy

Chtěl bych vyměnit dodavatele a koukal jsem na ceny které nabízí u bohemia energy, tak bych se rád poradil s někým kdo u nich je, jestli se to u nich vyplatí tak jako na papíře, rád bych to do nového roku ještě vyřídil, tak díky za rady, K.

Sdílet na: FacebookTwitterGoogle+

Diskuze na toto téma

 1. Michal odpovídá:

  Ahoj, je to dost individuální, všeobecně platí že čím větší máte spotřebu tím víc ušetříte a nemalá část je taky o tom jakou dostanete nabídku, ale osobně si myslím, že jsou cenově zajímavější, sám jsem u nich ušetřil několik tisíc a upřímně raději alternativec než tradiční dodavatel.

 2. Tomáš odpovídá:

  To jste si na sebe ušil docela šibeniční termín, ale pokud jste se rozhodl, tak je to potom už frkot, mě to konkretně u bohemie vyhovovalo, měl jsem je když jsem byl ještě v podnájmu a domácí mi dost vracel, bydlím půl roku v novým a ještě po bývalých majitelých jsem u jiné společnosti, ale uvažuju že bych k nim zase šel, ale já si dávám a čas.

 3. Jirka K. odpovídá:

  Vyplatí…my jsme u nich už druhé smluvní období a nízké ceny si u nich stále držíme. Díky bezproblémovým zkušenostem s nimi máme v plánu dále pokračovat..

 4. Radek Netík odpovídá:

  Všechno za nás administrativně vyřídili a přechod jsme vůbec nepocítili. Vše šlo hladce. Každý nově příchozí dle mého získává výhodnou produktovou řadu, aby ho nějakým způsobem uhranuli. Nicméně z finanční stránky se nám to s nimi být vyplácí. Platby máme menší.

 5. Jindra odpovídá:

  Jsme s firmou už nějaký ten pátek a reálně se s nimi dá ušetřit nějaká ta koruna. Všiml jsem si teďka, že jim v bedně běží spot s celkem vysokou procentuální úsporou což by nemuselo být úplně marný, škoda jen, že se na ní nebudu mít šanci asi jako zajetý klient dostat :D možná jim zkusím brnknout, jestli bych na to také neměl třeba nárok :)

 6. Ondřej odpovídá:

  Před koncem roku je zbytečné měnit dodavatele, spíš bych počkal právě na nový rok, kdy budou zveřejněny nové ceníky a celkově budeš mít více z čeho vybírat. Když nebudu přihlížet k tomu, že bohemka na mě působí svou kontroverzí, tak jako od alternativního dodavatele bych od ní čekal, takové ceny, které se nebudou moci rovnat klasickým dodavatelům na trhu, kteří nízké ceny nenasadí, kvůli dostatku lidí, které mají. Takže přechod k BE bych volil za účelem, že mi nabídnout dobrou cenu.

 7. Martin odpovídá:

  Zdravím, mám s Bohemií letité zkušenosti, což znamená 5 let. Doma se nám spotřeba v rodinném době pohybuje kolem 35 MWh a co rok, tak jsme s produktem Garance dokázali ušetřit tak kolem 2-2,500,- Kč. Od května by nám teďka cena měla jít ještě o něco málo dolů, takže si myslím, že pokud budete u nich novým klientem, tak na tom určitě prodělat nemůže, ba naopak. Za mě doporučení máte.

 8. Mirek P. odpovídá:

  Souhlasím s Martinem, my jsme u nich taky podepsali smlouvu s garancí ceny nižší než má dominantní dodavatel v našem kraji a po zkušenosti co jsme u nich dříve platili se nám teďkons ceny promítají nižší v řádu několika stovek, jsme v bytě, takže na tisíce těžko dosáhneme. Ale jsme rádi za každou stovku v naší kapse.

 9. Alena odpovídá:

  před pár měsíci jsme k nim přešli s plynem (byly na výběr dva produkty, zvolila jsem nefixní Jubileum) a čekám, že pocítím rozdíl, tak uvidím :-) ohledně přechodu vše zařídili, byli celkem schopní tak to na můj vkus i odsejpalo rychle :-)

 10. Katka odpovídá:

  Jee, já když si hledala dodavatele tak jsem to taky zkoušela přes diskuzi, ale už jí nejspíš smazali, nepodařilo se mi jí dohledat. Myslela jsem, že bych vám sem na ní hodila odkaz. Já jsem u Bohemia energy nyní druhým rokem a po radách a referencích z mojí diskuze jsem si k to k nim dala. A můžu říct, že jsem ušetřila a servis maj pro zákazníky dobrý, slečny na drátě mi na začátku pomohly.

 11. Dan odpovídá:

  Tak to už na to moc času nemáš, ono to sice možná stihneš všechno vyřídit, ale připojení k nim budeš mít až za zhruba tři měsíce, alespoň tak dlouho to trvalo nám, ale víš co, pokud ti nabídli dobrý podmínky a tarif, tak se ta doba na to vyplatí počkat. Pro nás je třeba každá koruna dobrá, co je doma.

 12. Štefan odpovídá:

  Elektřinu už u nich mám přes čtvrtej rok. A není to tak dlouho, co mi do meilu přišla z práva o tom, že mají nějaký nový tarif, u kterýho by cenu měla rozhodovat burza, moc jsem tomu zatím pozornosti nevěnoval, každopádně třeba by to za to stálo. JInak s nimi mám poměrné dobré zkušenosti, klasický dodavatel.

 13. Vlasta odpovídá:

  Vyhovující podmínky, tarif Jubileum – super cena, online spravování i vyřizování požadavků, smlouva na dobu neurčitou, no nějakou dobu tu u nich ještě setrvám, jestli to bude vypadat i do budoucna následovně.

Přidat odpověď